Kontaktní údaje a orientační plánek

šéfkuchař jídelny PROJN

kontaktní osoba:
Vít Pospíšil
adresa:
OD LeRK, 2.patro
telefon:
+420 725 390 878
Rokytova 1
e-mail:
628 00, Brno
Souřadnice pro navigaci: východní délka:16° 38' 53", severní šířka:49° 12' 34"

Pan Vít Pospíšil pracuje jako šéfkuchař v jídelně PROJN. Při své práci využívá i udírny Bradley. Pokud budete mít zájem, rád se s Vámi podělí o své praktické zkušenosti. Vaši případnou návštěvu si však domluvte předem, protože samotná jídelna PROJN je otevřena jen v pracovní dny od 9:00 do 14:30 hodin. O víkendech a o svátcích je zavřeno.

Rychloobslužnou jídelnu PROJN najdete ve druhém podlaží obchod­ního centra LeRK, u kterého lze využít velká bezplatná parkoviště. Pro motorizované návštěvníky je navíc na příjezdové cestě k dispozici čerpací stanice pohonných hmot s příznivými cenami. Centrum LeRK má dobrou dostupnost v rámci MHD Brno. Přilehlou zastávku Akátky obsluhují trolejbusové linky č.25, 26, 27 (zastávka je na znamení).

Jídelna PROJN v obchodním centru LeRK má kapacitu přes 80 míst a navíc je k dispozici letní terasa. Pro zájemce nabízíme možnost pořádání různých společenských akcí, jako jsou např. svatby, promoce, rodinné oslavy, firemní akce apod. Další informace naleznete na stránkách jídelny PROJN.

Šestiroštová udírna Bradley Šestiroštová udírna Bradley Šestiroštová udírna Bradley Uzeniny v jídelně PROJN Uzeniny v jídelně PROJN Uzeniny v jídelně PROJN